Державним установам

Увага! Тимчасове скасування аукціонів у Prozorro.

Кабінет міністрів змінив правила проведення аукціонів та тимчасово скасував торги у системі електронних закупівель Prozorro. Постанова Кабміну №1495 від 30 грудня 2022 року набула чинності 3 січня 2023 року  
Кібербезпека - стан захищеності життєво важливих інтересів людини і громадянина, суспільства та держави в кіберпросторі.  Забезпечення кібербезпеки є одним із пріоритетів у системі національної безпеки України.
(Закон України "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України")


Кіберфахівці Служби безпеки України з початку повномасштабного вторгнення нейтралізували майже 3500 кібератак на електронні системи центральних органів влади та об’єктів критичної інфраструктури України. З них 1650 кіберзагроз виявлено в режимі «реального часу» за допомогою системи управління подіями інформаційної безпеки, що створена на базі СБУ.
Встановлено, що переважна більшість російських атак мали на меті або знищити цифрові сервіси, або дестабілізувати роботу стратегічно важливих підприємств енергетичної та транспортної сфер діяльності. До організації і проведення таких диверсій причетні російські спецслужби та підконтрольні їм хакерські угруповання. 

ПРОВОДИМО ПРОЦЕСС ЗАКУПІВЛІ - ПОСТАЧАННЯ  ПРОФЕСІЙНО, ШВИДКО, БЕЗ ПОМИЛОК

Важливо :

Для таких користувачів, що витрачають на закупівлю програмних продуктів державні (бюджетні) кошти  існують певні законодавчі вимоги стосовно використання програмного забезпечення, а також надаються спеціальні умови ліцензування.

Нормативна база (основне)

ЧОМУ МИ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР ДЛЯ ВАС

Що ми робимо якісно і професійно: 

Величезний досвід роботи з: 

Переваги співпраці з нами

Спеціальні ціни


Спеціальні ціни на покупку та поновлення ліцензій програмних продуктів пропонуємо не тільки ми, як партнер компаній-виробників програмного забезпечення, а і самі Вендори.   

Підготовка технічної та фінансової документації

Ми слідкуємо за законодавчими змінами та надаємо документи (Договора, рахунки, акти), оформлені згідно з вимогами Державної казначейської служби України. 

Участь в тендерних закупівлях 

Приймаємо участь в допорогових та тендерних закупівлях в системі електронних закупівель Prozorro.

Оплата після отримання ліцензійних ключів

Ми пропонуємо  можливість укладання договорів на умовах пост оплати після підписання угоди.   

Технічна та інформаційна підтримка

Стосовно будь-яких питань з інсталяції, активації, налагодження та подальшого використання придбаного ПЗ.  

Наші клієнтиЗ багатьма клієнтами ми співпраціємо роками, бо цінуємо наші відносини і сприяємо їх розвитку. Серед них майже 50 % це  державні установи.

За запитом ми готові надати контакти відповідальних осіб (звісно за попередньою згодою з огляду на захист персональних даних).  І Ви можете звернутися за рекомендаціями безпосередньо до будь-якого  підприємства чи установи, що є нашим клієнтом.

Не знаєте з чого почати підготовку до тендеру?