ЧИ МОЖНА УЯВИТИ СУЧАСНИЙ СВІТ БЕЗ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ?

А ЯК ЩОДО БЕЗПЕКИ ЦЬОГО СВІТУ?

ЧОМУ ESET

Компанія ESET є лідером у галузі інформаційної безпеки і надає якісні та ефективні рішення для домашніх і корпоративних користувачів, які здатні виявляти та знешкоджувати відомі та нові види загроз. Продуктова лінійка ESET включає в себе широкий асортимент рішень для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв під управлінням різних операційних систем і платформ.

ТЕХНОЛОГІЇ БЕЗПЕКИ

Для протидії сучасному, часто цілеспрямованому шкідливому програмному забезпеченню потрібні рішення, які використовують багаторівневий підхід на основі проактивних та інтелектуальних технологій.

Ще 25 років тому ESET почала включати проактивні технології у свій механізм сканування і поступово впроваджувати різні рівні захисту для боротьби з кіберзлочинністю.

Тепер ESET використовує багаторівневі технології, які значно випереджають можливості базового антивірусу. 

ESET — експерт у сфері захисту від кіберзлочинності 

Міжнародний розробник антивірусного програмного забезпечення, провідний постачальник в галузі створення технологій виявлення загроз.

Основна місія компанії — забезпечення безпечного ІТ-середовища для кожного за допомогою інноваційних технологій та якісних продуктів. Таким чином, продуктова лінійка ESET включає рішення для захисту комп’ютерів та ноутбуків, мобільних пристроїв, файлових і поштових серверів, хмарних додатків, продукти для двофакторної аутентифікації, шифрування, запобігання витокам даних, аналізу мережевого трафіку, а також додаткові інструменти та сервіси захисту.

Заснована у 1992 році, компанія ESET сьогодні має розширену партнерську мережу й представництва в більш ніж 180 країнах світу. Головний офіс компанії знаходиться у Братиславі, Словаччина. Про лідерські позиції ESET на ринку свідчать рейтинги провідних дослідницьких компаній, таких як Kuppinger Cole, Radicati, Forrester Wave, Canalys та Gartner.

Високу якість продуктів ESET сьогодні підтверджують більше 100 мільйонів користувачів у всьому світі, а також незалежні експерти та авторитетні видання (AV-Test, AV-Comparatives, SE Labs та ін.). Більш того, компанія ESET входить до числа небагатьох антивірусних вендорів, актуальна продуктова лінійка яких отримала експертні висновки Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

ESET в Україні:

Понад 15 років продукти ESET офіційно представлені на території України. Починаючи з 2005 року, користувачі мають можливість безкоштовно звернутися за допомогою до служби технічної підтримки ESET в Україні, а також пройти курси навчання продуктам компанії ESET. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні компанії та організації.

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ


Захист комп’ютерів та ноутбуків. Захист для Windows.

ESET Internet Security

Комплексне рішення, яке надає багаторівневий захист від різних видів сучасних загроз, атак хакерів, шкідливих сайтів, нав'язливого спаму тощо. Продукт забезпечує безпеку під час роботи та дозвілля онлайн, а також обміну інформацією через змінні носії.

ESET NOD32 Antivirus

забезпечує якісний та надійний захист від різних видів комп'ютерних та Інтернет загроз, використовуючи при цьому мінімальну кількість системних ресурсів. Продукт використовує унікальні багаторівневі технології, які дозволяють виявляти та знешкоджувати відомі та раніше невідомі шкідливі програми, а головне — їх мутації.

ESET Smart Security Premium

Рішення забезпечує всебічний захист комп'ютера та конфіденційної інформації, яка зберігається на ньому, а також безпеку під час роботи в Інтернет-мережі, використання змінних носіїв, здійснення платежів за допомогою онлайн-банкінгу та у разі втрати або крадіжки пристрою.

Захист комп’ютерів та ноутбуків.  Захист для macOS.

ESET Cyber Security

Класична антивірусна програма, яка забезпечує надійний захист комп'ютерів macOS. Продукт автоматично виявляє та видаляє шкідливі програми, включаючи загрози, призначені для ОС Windows, не допускаючи комп'ютерам macOS стати носіями шкідливих програм у домашній мережі.

ESET Cyber Security Pro

Комплексне рішення з безпеки, яке забезпечує надійний захист від крадіжки конфіденційної інформації та небажаного Інтернет-контенту. Використовуючи хмарні технології, продукт надає багаторівневий захист для macOS від різних видів атак, при цьому споживання системних ресурсів залишається мінімальним.

Захист смартфонів та планшетів. Захист для Android.


ESET Mobile Security для Android

Продукт забезпечує сучасний захист від відомих та раніше невідомих загроз у режимі реального часу. Висока продуктивність у поєднанні з проактивним захистом і широким набором функцій роблять ESET Mobile Security для Android потужним інструментом для захисту смартфонів та планшетів під час роботи онлайн, здійснення покупок або завантаження програм.

ESET Parental Control для Android

Інноваційний продукт, який був спеціально розроблений для забезпечення надійного та ефективного захисту смартфонів і планшетів у зручний для сприйняття дітьми спосіб. ESET Parental Control для Android допомагає батькам контролювати використання мобільних пристроїв дітьми, а також їх онлайн-дозвілля.

Не можете визначитися з продуктом?  

Комплексні рішення

ESET PROTECT Essential

Антивірусний захист початкового рівня з мінімальним функціоналом!

Надійний захист комп'ютерів, смартфонів та файлових серверів від різних видів загроз та крадіжки конфіденційної інформації. Управління безпекою здійснюється віддалено за допомогою зручної консолі.

ESET PROTECT Entry

Базовий захист організацій!

Багаторівневий захист для бізнесу за допомогою простого розгортання в один клік з єдиної консолі управління. Рішення захищає комп’ютери, мобільні пристрої та файлові сервери від інфікування різними видами шкідливого програмного забезпечення.

ESET PROTECT Advanced

Оптимальне рішення для бізнесу!

Рішення захищає робочі станції, мобільні пристрої та файлові сервери за допомогою передових антивірусних технологій, а також допомагає запобігти інфікуванню програмами-вимагачами та «0-денними» загрозами завдяки технології розширеного аналізу загроз. Крім цього, рішення посилює безпеку корпоративних даних, використовуючи повнодискове шифрування.

ESET PROTECT Complete

Всебічний захист підприємств!

Забезпечує багаторівневий захист робочих станцій, мобільних пристроїв та файлових серверів, а також захищає електронну пошту та хмарні додатки Office 365. Крім цього, рішення дозволяє безпечно зберігати корпоративні дані за допомогою повнодискового шифрування.

ESET PROTECT Enterprise

Багаторівневий захист великих підприємств!

Забезпечує швидке виявлення та реагування на загрози, а також допомагає запобігати інфікуванню «0-денними» загрозами за допомогою технології розширеного аналізу загроз.

ESET PROTECT MDR

Передовий захист для підприємств!

Всебічний захист корпоративної мережі з можливістю управління ризиками кібербезпеки та кваліфікованою допомогою провідних експертів ESET. До складу рішення входять продукти та сервіси ESET, які у поєднанні забезпечують своєчасне виявлення та реагування на інциденти безпеки та покращують захист важливих корпоративних даних.

ESET PROTECT Mail Plus

Комплексний захист поштових серверів!

За допомогою багаторівневих технологій Антиспам, Антифішинг та захисту хост-серверів рішення забезпечує надійний захист електронної пошти, яка є найпопулярнішим вектором атак. Тоді як рішення для розширеного аналізу загроз запобігає виконанню програм-вимагачів та «0-денних» загроз у корпоративному середовищі.

Вам потрібен комплексний захист пристроїв та мережі?  

Захист за категоріями (одиничні продукти)

ESET Endpoint Antivirus

Класичний захист комп’ютерів та ноутбуків

Забезпечує ефективний базовий захист комп'ютерів від усіх відомих і раніше невідомих шкідливих програм. Продукт традиційно володіє високою продуктивністю роботи і точністю виявлення загроз, що в поєднанні з мінімальним споживанням системних ресурсів робить даний продукт оптимальним рішенням для підприємств.

Рішення доступне для різних ОС:

• ESET Endpoint Antivirus для Windows

• ESET Endpoint Antivirus для Mac

• ESET Endpoint Antivirus для Linux

ESET Endpoint Security

Проактивний захист комп’ютерів та ноутбуків

з багаторівневим виявленням шкідливих програм. Завдяки вбудованим модулям — Антивірус, Антишпигун, Брандмауер та Веб-контроль — рішення забезпечує комплексний захист від відомих та раніше невідомих видів вірусів, троянських і шпигунських програм, руткітів та багатьох інших видів Інтернет-загроз. Рішення традиційно володіє високою продуктивністю роботи і точністю виявлення загроз, що в поєднанні з можливістю віддаленого управління та мінімальним споживанням системних ресурсів робить даний продукт оптимальним рішенням для підприємств.

Рішення доступне для операційних систем:

• ESET Endpoint Security для Windows

• ESET Endpoint Security для Mac

ESET Endpoint Security для Android

Надійне рішення, що забезпечує безпеку смартфонів та планшетів 

під управлінням операційної системи Android. Здійснює перевірку всіх додатків, файлів та карт пам’яті. Завдяки широкому спектру функцій і можливості віддаленого управління продукт забезпечує додатковий рівень захисту конфіденційної інформації підприємства, яка зберігається на мобільних пристроях.

Захист файлових, поштових, Microsoft SharePoint серверів

ESET Server Security

Забезпечує розширений захист даних компанії на всіх загальних серверах, спільних сховищах файлів, включаючи OneDrive, та багатоцільових серверах.

Рішення доступне для різних ОС:

ESET Server Security для Microsoft Windows Server

• ESET Server Security для Linux

• ESET Server Security для Microsoft Azure

ESET Mail Security

Забезпечує додатковий рівень захисту організацій, перешкоджаючи інфікуванню загрозами та забезпечуючи багаторівневу безпеку самого хоста.

Рішення доступне для операційних систем:

• ESET Mail Security для Microsoft Exchange Server

• ESET Mail Security для IBM Domino

ESET Security для Microsoft SharePoint Server

Рішення для розширеного захисту серверів SharePoint від шкідливих завантажень та небажаних файлів.

Двофакторна аутентифікація та шифрування

ESET Secure Authentication

Потужне і просте в налаштуванні рішення для забезпечення надійної аутентифікації користувачів під час доступу до корпоративних ресурсів і конфіденційної інформації

ESET Endpoint Encryption

Простий інструмент для шифрування даних як великих, так і малих компаній. Легкість у використанні та оптимізовані налаштування значно спростять роботу адміністраторів з впровадження та управління продуктом. Рішення на стороні клієнта вимагає мінімального втручання користувача, підвищуючи безпеку даних компанії за допомогою всього одного MSI-пакета. Серверна сторона дозволяє легко управляти користувачами та комп’ютерами і ноутбуками, а також розширює захист компанії за межами корпоративної мережі.

ESET Full Disk Encryption

Рішення для повного шифрування диска, яке активується віддалено за допомогою єдиної консолі управління та дозволяє шифрувати дані на підключених пристроях в один клік.

Розширене виявлення та реагування

ESET Inspect

Інструмент для виявлення та відслідковування подій на комп’ютерах та ноутбуках (XDR), який своєчасно повідомить про підозрілу активність та допоможе дослідити інцидент безпеки та миттєво відреагувати на нього. Рішення використовує передові методи контролю та оцінки підозрілих процесів та поведінки, порушень політики та аномалій, а також надає детальну інформацію та рекомендації у випадку виявлення інцидентів безпеки.

ESET LiveGuard Advanced

Забезпечує проактивний хмарний захист від цілеспрямованих атак та нових типів загроз, зокрема програм-вимагачів. Рішення використовує технології розширеного адаптивного сканування, сучасного машинного навчання, хмарної пісочниці та поглибленого поведінкового аналізу.

ESET Cloud Office Security

Забезпечує розширений захист хмарних додатків Microsoft 365 Exchange Online, OneDrive, Teams та SharePoint Online від шкідливого програмного забезпечення, спаму та фішингових атак.

ESET Threat Intelligence

Суперінструмент для офiцера з кiбербезпеки!

Набір інструментів, який надає обґрунтовану інформацію про відомі та нові загрози в реальному середовищі, а також попереджає про цілеспрямовану шкідливу активність. Працюючи на базі хмарних технологій без розгортання у мережевій інфраструктурі, ESET Threat Intelligence орієнтований на протидію цілеспрямованим атакам, фішинговим загрозам і ботнетам.

Запобігання втраті даних

Safetica захищає від витоку цінних даних та зменшує витрати на персонал. За допомогою швидкості та легкості у використанні DLP-рішення Safetica економить час і гроші завдяки попередньому виявленню небезпечної діяльності всередині компанії.

Аналіз мережевого трафіку

Інструмент для аналізу мережевого трафіку GREYCORTEX MENDEL допомагає підприємствам, урядовим організаціям та користувачам критично важливої інфраструктури забезпечити надійний захист ІТ-операцій за допомогою передового штучного інтелекту, машинного навчання та аналізу великих даних.

Резервне копіювання та відновлення даних

Xopero пропонує комплексне та надійне програмне забезпечення для резервного копіювання та відновлення даних у корпоративній мережі. Продукт забезпечить безперебійну роботу бізнесу незалежно від стихійних лих, збоїв у роботі комп'ютерів або інших непередбачуваних подій.

ЯК КУПИТИ АНТИВІРУСНЕ ПЗ

15 років статус "Партнер Вищого Рівня" від ESET-Україна

підтверджує компетенції БАЙСК-С в області консалтингу, поставки, впровадження та технічної підтримки антивірусних рішень ESET.

Наше завдання - безпека Вашої корпоративної мережі при мінімальному споживанні системних ресурсів та висока стабільність роботи корпоративного середовища та домашніх мереж.


Підтвердити на сайті розробника 

Маєте сумніви у виборі продукту?